Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Kültür Mantarı 

Mantar, hem ana malzeme, hem yardımcı malzeme hem de sosu yapılabilen çok yönlü bir besin. 100 gram mantar yalnızca 15 kcal kalori içeriyor. Bu özelliği, tüketimini artırmak için iyi bir neden. Mantar ayrıca protein, B grubu vitaminleri, fosfor ve demir açısından iyi bir kaynak.

2. Ekmek Ayvası

Ekmek ayvası, ayvanın en lezzetli ve sulu türü. Parlak sarı rengi ve üzerinde oluşan tortular ekmek ayvasını tanımanızı sağlar. Satışa sunduğumuz ekmek ayvaları Bursa köylerinde yetiştirilir. Sulu ve lezzetlidir. Lif oranı en yüksek meyvelerden biri olan ayva ayrıca mineral ve vitamin deposudur.


3. Greyfurt

Antioksidan ve lif içeriği yüksek olan greyfurtun, yemeklerden önce tüketilmesinin kilo kaybına destek olduğuna dair araştırmalar mevcut. Folik asit, A ve C vitaminleri ile zengin mineral içeriği bulunan greyfurtları, taze sıkılmış meyve sularınız için de tercih edebilirsiniz.


4. Brüksel Lahanası

Frenk Lahanası olarak da isimlendirilen Brüksel lahanası, besleyici ve lezzetli bir kış sebzesi. Evde yeme sıklığının arttığı kış ayları için öğün çeşitlerinizi zenginleştirecektir. C vitamini seviyesi ile de mevsimini hak ediyor.


5. Avokado

Avokado çok değerli bir meyve. Diğer meyvelerin aksine meyve şekerinin yerine sağlıklı yağlar içeriyor. Yağ içeriği kalori değerlerini yükselttiği için tüketiminde aşırıya kaçılmamalı. Kararında tüketildiğinde ise sağlığınız için tam bir destekçi.


6. Kuzu Ispanak

Bursa mahsulü lezzetli ıspanaklar mevsimin en çok tercih edilen yeşil yapraklı sebzesi. Düşük kalorisi ve lif içeriği ile diyet dostu. İyi bir antioksidan. A, C, E, K vitaminleri, folik asit, kalsiyum, demir ve magnezyum içeriği ile çok güçlü besin. Alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.Tavsiye listemizdeki ürünleri ve çok daha fazlasını, online sebze, meyve, yeşillik, bakliyat ve baharat alışverişinizi adresinize teslim eden Bursa Manavı'ndan satın alabilirsiniz.