Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Finike Portakalı

Kış aylarının en çok tercih edilen meyvelerinden portakal, yılbaşı gecesinin olmazsa olmazlarından bir tanesi. Finike'de hasat edilen lezzetli portakallarımız meyve tabaklarınızı süslerken, C vitamini takviyesi ile de direnç sağlayacaktır.


2. Granny Smith Elma

Ekşi veya yeşil elma olarak da adlandırdığımız Granny Smith elmalar, düşük kalorisi ve yüksek lif oranı ile tüketmeden çekinmeyeceğiniz meyvelerden bir tanesi. Diyet dönemlerinin en iyi yardımcılarından biri.


3. Starking Elma

Tabağınızı süsleyecek bir diğer elma çeşitini sizlere tavsiye ederken, elma seçimini nasıl yapmanız konusunda da bilgi vermek isteriz: boyutu ne olursa olsun, bir elmanın sulu olduğunu anlamak için avucunuza almalı ve ağırlığını kontrol etmelisiniz. Ağır elmalar daha suludur.


4. Ayva

Bursa köylerinde hasat edilen ekmek ayvaları sezonun en lezzetli seçeneklerinden. Ekmek ayvalarını parlak sarı renkleri ve üzerinde oluşan tortulardan tanıyabilirsiniz. Tıpkı elmalar gibi, ağırlığı, ayvanın içindeki su miktarı hakkında size ipucu verecektir.


5. Natürel Mandalina

İşlenmiş mandalinalara göre görüntüsü biraz daha buruşuk ve nispeten soluk olabilir ancak natürel mandalinalar her zaman taze ve lezzetlidir. Natürel mandalinaları yapraklı olmalarından ve irisinin-ufağının bir arada bulunmasından anlayabilirsiniz.


6. Patlayan Mısır

Cin mısırı olarak da adlandırdığımız patlayan mısırlar, yılbaşı gecesi için keyifli bir atıştırmalık hazırlamanızı sağlayacak.Tavsiye listemizdeki ürünleri; online alışverişlerinizi adresinize teslim eden sitemiz Bursa Manavı'ndan temin edebilirsiniz.