Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

Bursa Manavı'ndan merhaba!

Bu hafta sizlerle paylaşmak istediğimiz sevindirici bir haber var: Kulaca Köyü salçaları artık online sipariş kolaylığıyla Bursa Manavı'nda. 

Yalnızca sebze, meyve ve yeşillik çeşitleri ile değil, nitelikli ürünlerden elde edilmiş lezzetli çeşitleri de sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Araştırmalarımız sonucunda; butik, katkısız ve geleneksel yöntemlerle ürünlerini elde eden üretici ve işletmelerle iş birlikleri kuraraklezzetli ve doğal ürünleri sizlere sunuyoruz. Bu amaçtaki yeni bir adımı Kulaca Köyü Kalkınma Kooperatifi ile attık. Artık Kulaca Köyü'nde üretilen lezzetli salça çeşitlerini Bursa Manavı'ndan sipariş verilebileceksiniz.

Kulaca Köyü'nün yalnızca tuz ile korunan ve hiç bir koruyu madde içermeyen dört lezzetli çeşidi Bursa Manavı'nda yerini aldı. Domates, tatlı biber ve acı biber salçaları ile birlikte sarımsak ve ceviz ile hazırlanan Acıso (kahvaltılık acı salça) çeşitlerini alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Koruyucu içermediklerinden dolayı ürünlerin buzdolabında saklanması gerektiğini hatırlatırız. Çoğu salça markasına göre daha karı bir kıvama sahip olan Kulaca ürünlerine salça lezzetini yoğun bir şekilde alabilirsiniz.