Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

Merhaba;

Geçtiğimiz günlerde ürün çeşitliliğimizi Kulaca Köyü'nde üretilen katkısız ve lezzetli salçalarla genişletmiştik. Kulaca'nın efsanevi dört lezzeti ürün listemizde yerini almıştı. Şimdi ise sırada meşhur Gedelek turşuları var. 

Orhangazi ilçesine bağlı Gedelek Köyü, ünü tüm Türkiye'de duyulan meşhur bir turşu merkezi. Bu ünü sonuna kadar hak ettiğini söylemeliyiz. Hem geleneksel üretim yöntemleri hem turşu çeşitliliği hem de lezzeti ilk Gedelek bu konuda ne kadar iddialı olduğunu çoktan kanıtlamış halde.

Ürün listemiz arasında Gedelek turşularına yer açmanın çok lezzetli bir seçenek olduğunu düşündük ve hemen harekete geçtik. Butik üreticilerle görüşme sağlayarak ve tadım yaparak geçen zamanın ardından, en iyi olduğuna düşündüğümüz yerel üreticiler ve en lezzetli ürün seçenekleriyle turşu listemizi hazırladık. Listemizdeki turşuları, sağlıklı cam kavanozlara dolum yaptırarak satışa sunduk.

Kornişon salatalıktan karnabahara, acurdan bamyaya, biber çeşitlerinden lahanaya dek geniş turşu yelpazesi içinden arzu ettiğiniz ürünleri sipariş verebilir ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.