Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

Yeni Hafta İçin 6 Tavsiye

1. Deveci Armudu

Kış, meyve tabaklarına armut eklemenin mevsimi. Bursa köylerinde yetişen sert, sulu ve lezzetli deveci armutlarını alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.


2. Nar

Vücut direncinizi artırmada size yardımcı olacak nar taneleri, yüksek oranda antioksidan içerik barındırıyor. Lif açısından da iyi bir kaynak olan nar; C vitamini, potasyum ve folik asit içeriyor.3. Ispanak

Bursa mahsulü lezzetli ıspanaklar mevsimin en çok tercih edilen yeşil yapraklı sebzesi. Düşük kalorisi ve lif içeriği ile diyet dostu. İyi bir antioksidan. A, C, E, K vitaminleri, folik asit, kalsiyum, demir ve magnezyum içeriği ile çok güçlü besin. Alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.


4. Kereviz

100 gramında yalnızca 42 kcal kalori barındıran kereviz, diyet menüleri için iyi ve mevsiminde bir tercih. C ve K vitaminleri, folik asit ve potasyum için de iyi bir kaynak. Haftalık yemek planınıza portakallı kereviz yemeği ekleyebilirsiniz.


5. Edremit Zeytinleri

Yeşil zeytin deyince akla gelen ilk merkezlerden olan Edremit, lezzetli mahsulleri ile bu ünü kesinlikle hak ediyor. Çizik ve biber dolgulu Edremit zeytinlerini listenize mutlaka ekleyin.


6. Çubuk Turşusu

Bursa’nın turşuları ile meşhur köyü Gedelek’te, Bursa Manavı için hazırlanan lezzetli ve katkısız turşu çeşitlerinden bu haftaki tavsiyemiz Çubuk turşusu. Salatalık ile hazırlanan Çubuk turşusu adını bu turşunun çıkış yeri olan Ankara’nın Çubuk ilçesinden alıyor.Tavsiye listemizdeki ürünleri ve daha fazlasını, online manav siparişlerinizi adresinize teslim eden Bursa Manavı'ndan temin edebilirsiniz.