Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Kivi

Vücut direncine daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, yüksek oranda C vitamini içeren kivi çok iyi bir seçenek. Lifli yapısı ise kiviyi özellikle diyetlerde daha cazip hale getiriyor.


2. Anamur Muzu

Türkiye'nin coğrafi tescilli lezzetlerinden, Anamur muzları, hem lezzeti hem de besleyiciliği ile alışveriş listenizde bulunmayı kesinlikle hak ediyor. Ara öğünleriniz için yerinde bir tercih olan Anamur muzları, içeriğindeki lif ile tokluk hissini katlıyor. 


3. Bal Kabağı

Çorbası ve tatlısıyla bal kabağı da sezon için iyi tercihlerden. Kalorisi nispeten daha düşük bir tatlı için bal kabağı tatlısını tercih edebilirsiniz ancak yine de tüketim miktarını iyi ayarlamalısınız.


4. Karnabahar

Karnabahar, sonbahar ve kış aylarının en çok tercih edilen sebzelerinden bir tanesi. Lezzetinin yanı sıra yok denecek kadar az kaloriye sahip olması onu özellikle diyet menüleri için benzersiz bir konuma taşıyor.


5. Mor Lahana

Lahana türlerinin bol bol tüketilmesi gereken aylardayız. Bu nedenle, bu dönemde yazdığımız yazılarda lahana türlerine mutlaka yer veriyoruz. Bu haftaki tavsiyemiz ise biraz sos ile harika bir salata veya meze hazırlayabileceğiniz mor lahanalar.


6. Bamya Turşusu

Turşuları ile meşhur Gedelek Köyü'nde, Bursa Manavı için hazırlanan lezzetli turşu çeşitleri içinden bu hafta tavsiye edeceğimiz ürün bamya turşusu.Şimdi alışverişe başlayın.