Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Mango

Meyve tabaklarınıza aromatik ve tropikal bir lezzet katmak için mangoları alışveriş listenize eklemeyi unutmayın. Mango; A ve C vitaminleri, folik asit ve potasyum için iyi bir kaynak. Ayrıca güçlü antioksidanlara sahip.

2. Finike Portakalı

Türkiye’nin portakal merkezi Finike’de 1930 yılından bu yana portakal tarımı yapılıyor. Akdeniz havası ve güneşinin lezzetlendirdiği Finike portakalları sezonun en iyi meyve tercihlerinden.

3. Starking Elma

Kepek içermeyen starking elmalarımız son derece sulu ve lezzetli. Ara öğünleriniz için düşük kalorili, doyurucu ve besleyici starking elmaları tercih edebilirsiniz.

4. Bal Kabağı

Bal kabağı sezonunun sonuna geldik. Lezzetli bal kabakları bir süre daha bizlerle birlikte olacak. Henüz satıştayken bal kabaklarını alışveriş listenize eklemek iyi bir fikir.

5. Erkenci Bakla

Bakla sezonu bu yıl daha erken açıldı ve biz, baklaseverlere bir an önce bu lezzeti ulaştırmak istedik. Baklanın içeriğindeki güçlü mineraller beslenme avantajı sağlayacak nitelikte.

6. Pırasa

Pırasalarımız İnegöl’den bizlere ulaşıyor ve son derece lezzetli bir tür. Mevsim sebzelerinden pırasayı her hafta en az bir kere yemeklerinizde kullanmak iyi bir tercih olacaktır.


Haftalık tavsiye listemizdeki ürünleri internet sitemizden, mobil uygulamamız veya telefon hattımızdan sipariş verebilir ve adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.