Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

İşlenmiş gıda ürünleri satın alırken hepimizin duyduğu endişe ortaktır: kimyasal katkılar ve koruyucu içerikler. Market raflarındaki hemen her üründe koruyucu kimyasallar kullanılır. Bildiğiniz üzere bunun amacı ürünlerin daha uzun süre bozulmadan raflarda kalması.  

Bursa Manavı olarak kuruluş amaçlarımızdan bir tanesi, sebze ve meyve çeşitlerinin yanında nitelikli tarım ürünlerinden elde edilen doğal gıdaları da sizlere ulaştırmayı içeriyor. Bu amaçla araştırmalar yapıyor ve kriterlerimizi karşılayan ürünleri satış listemize ekliyoruz. Bu araştırmalar sonunda yolumuz İnegöl’ün Kulaca Köyü’ne de düştü.

İnegöl ilçesine bağlı Kulaca Köyü’nde çok uzun zamandır katkısız salçalar üretiliyor. Salçanın korunması için sadece tuz kullanılıyor. Köyde bulunan tarımsal kalkınma kooperatifi tarafından üretilen salçaların hatırı sayılır miktarda seveni mevcut. Açıkçası hem lezzeti hem de doğallığı ile bu sevgiyi hak ediyor. Ev tipinde üretilen salçalar, standart salçalara göre daha koyu kıvamlı ve almak istediğiniz salça tadını tam olarak size veriyor.


Domates, tatlı biber ve acı biber salçaları öyle lezzetli ki yemeklerde kullanmanın yanı sıra kahvaltılık ya da dip sos olarak da masada yerini alabilir. Kahvaltı demişken, Kulaca Kooperatifi’nin kahvaltı sofralarını süsleyen güzel bir ürünü de var, ismi Acıso. Domates ve acı biber salçaları ile sarımsak ve cevizin harika bir karışımı. Geleneksel bir tarifle hazırlanıyor ve acı tatları sevenler için vazgeçilmeyecek bir lezzet olduğuna eminiz.

Kulaca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin lezzetli ve doğal ürünlerini Bursa Manavı’ndan sipariş verebilir ve adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.