Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Granny Smith Elma

Ekşi veya yeşil elma olarak da adlandırdığımız Granny Smith elmalar, düşük kalorisi ve yüksek lif oranı ile tüketmeden çekinmeyeceğiniz meyvelerden bir tanesi. Diyet dönemlerinin en iyi yardımcılarından biri.2. Anamur Muzu

Anamur Muzlarının şimdi tam mevsimi. Türkiye’nin coğrafi tescilli bu lezzetine alışveriş listesinde mutlaka yer verilmeli.


3. Kivi

Kiviler, lezzetlerinin yanı sıra yüksek oranda C vitamini içeriyor. Folik asit ve potasyum için de iyi bir kaynak olan kivilerin çekirdekleri ise beslenme avantajı sağlayan omega 3 yağ asitleri barındırıyor.


4. Karnabahar

Karnabahar yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da sağlıklı ve besleyici mutfaklar için vazgeçilmez bir ürün. Neredeyse hiç kalori içermiyor ve karbonhidrat seviyesi en düşük sebzelerden bir tanesi.


5. Beypazarı Havuç

Havuç yılın her mevsimi bulabileceğimiz bir ürün ancak şu an tam mevsimi. Türkiye’nin en nitelikli havuç türlerinden Beypazarı havuçları ise kalitesi ve lezzeti ile bir adım daha öne çıkıyor.


6. Iceberg Marul

Salata yapımı için son derece pratik bir marul türü olan iceberg marul yüksek oranda su içerir. Bu özelliği iceberg marulları “neredeyse sıfır kalori içeren gıdalar” listesinde son derece iyi bir noktaya taşır.Haftalık tavsiye listemizdeki ürünleri, online sebze-meyve siparişlerinizi adresinize teslim eden e-ticaret sistemimiz Bursa Manavı'ndan sipariş verebilirsiniz.