Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Starking Elma

Yüksel lif ve düşük kalori içeren starking elmaları özellikle diyet dönemlerinin en iyi yardımcılarından bir tanesi. Ara öğünleriniz için lezzetli ve kepeksiz starking elmaları alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.


2. Deveci Armudu

Yaz mevsimine kıyasla daha az meyve çeşidinin bulunduğu bu dönemlerde, Bursa hasadı deveci armutları en iyi meyve tercihlerinden bir tanesi. Deveci armudu; vitamin, mineral ve antioksidan içeriği güçlü bir meyve.


3. Avokado

A, C ve E vitamini kaynağı olan avokadoları alışveriş listenize ekleyerek lezzetli ve besleyici bir kahvaltılık hazırlayabilirsiniz. Böylelikle, vitaminlerin daha az yer tuttuğu kahvaltı öğününde değerli içeriklerle beslenme avantajı sağlayabilirsiniz.


4. Kuzu Ispanak

Ispanak, pişirme öncesi hazırlığı son derece meşakkatli bir yeşil yapraklı. Yıkamak ve kumlarından arındırmak hayli zaman ve su israfına neden oluyor. Bu sebeple ıspanaklarımızı yıkanmış ve kurutulmuş şekilde sizlere ulaştırıyoruz.


5. Pancar Turşusu

Turşuları ile meşhur Gedelek Köyü’nde, Bursa Manavı için hazırlanan lezzetli turşu çeşitleri içinden bu hafta önerimiz pancar turşusu. Topraksı tatları sevenler için pancar turşuları biçilmiş kaftan.


6. Kahvaltılık Salça

Kulaca Köyü’nde, hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden üretilen kahvaltılık salça (Acıso), acı tatlardan vazgeçemeyenler için bire bir. Acıso; domates ve biber salçası, sarımsak ve ceviz kullanılarak hazırlanıyor.
Tavsiye listemizdeki ürünleri, online manav alışverişlerinizi adresinize teslim eden e-ticaret sistemimiz Bursa Manavı'ndan temin edebilirsiniz.