Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Elma Harmonisi

Starking, Granny Smith, ve Golden elmalarla hazırladığımız elma harmonisi, elma severler için gerçek bir şölen. Estetik görünüm ve aroma zenginliği için elma harmonisini alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.2. Finike Portakalı 

Akdeniz ikliminin lezzetlendirici etkisi, Washington türü Finike portakallarını gerçek bir hazineye dönüştürüyor. 1930’dan bu yana portakal tarımı yapan Finikeliler portakal uzmanı, Finike ise bir portakal merkezi.


3. Anamur Muzu

Türkiye’nin coğrafi tescilli lezzeti Anamur muzlarının mevsimi devam ediyor. Genellikle lezzeti ile anılıyor olsa da muz; iyi bir C vitamini, potasyum ve folik asit kaynağı. Lifli yapısı ise uzun süre tokluk sağlıyor.


4. Kereviz

Bu hafta kerevizden çok söz ettik. Kerevizle yapılan tarif fikirlerini sizlerle paylaştığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Düşük kalori ve karbonhidrat içeriği ve yüksek besleyici değerleri ile kereviz sebze dünyasının süper üyelerinden.


5. Brokoli

Sebze dünyasının bir başka süper üyesi ise brokoli. Besin değerleri muazzam; A, C ve K vitaminleri, demir, potasyum, selenyum ve kalsiyum mineralleri, yüksek lif oranı… Daha ne olsun diyebilirsiniz ancak bitmedi, brokolinin antioksidan içeriği de yüksek.


6. Mor Lahana

Lahana ailesinin bu lezzetli üyesi, düşük kalorili ve lezzetli salata veya mezeler için harika bir seçenek. Mor rengi ve katmanları bolca vitamin ve mineral barındırıyor. Lif içeriği yüksek olduğu için tokluk da sağlıyor.