Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Finike Portakalı

Akdeniz ikliminin lezzetlendirici etkisi, Washington türü Finike portakallarını gerçek bir hazineye dönüştürüyor. 1930’dan bu yana portakal tarımı yapan Finikeliler portakal uzmanı, Finike ise bir portakal merkezi.


2. Deveci Armudu

Yaz mevsimine kıyasla daha az meyve çeşidinin bulunduğu bu dönemlerde, Bursa hasadı deveci armutları en iyi meyve tercihlerinden bir tanesi. Deveci armudu; vitamin, mineral ve antioksidan içeriği güçlü bir meyvedir.

3. Avokado

A, C ve E vitamini kaynağı olan avokadoları alışveriş listenize ekleyerek lezzetli ve besleyici bir kahvaltılık hazırlayabilirsiniz. Böylelikle, vitaminlerin daha az yer tuttuğu kahvaltı öğününde değerli içeriklerle beslenme avantajı sağlayabilirsiniz.

4. Araka Bezelye

Yeşilin en güzel tonlarından bir tanesine sahip araka bezelyeler geri döndü. Sezonun ilk hasadı, taze ve lezzetli araka bezelyeleri alışveriş listenize eklemeyi unutmayın. Kabuklu veya ayıklanmış olarak sipariş verebilirsiniz.

5. Çalı Fasulyesi

Taze fasulye çeşitleri içinde çalı fasulyesinin özel bir yeri var. Tane içermeyen yapısı ile taze fasulye sevenler için favori türlerden bir tanesi. Antalya hasadı taze çalı fasulyelerine sofranızda yer açmanın zamanı.

6. Semizotu

Semizotu özlenen lezzetlerden bir tanesiydi ve listemizde yerini almaya başladı. Düşük kalorili, lezzetli bir semizotu salatası veya semizotu yemeğinin şimdi tam zamanı.