Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Starking Elma

Sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık veya ara öğünleriniz için elma mutfağınızda mutlaka bulunmalı. Satışa sunduğumuz starking elmaları sulu, sert ve kepeksiz. Alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.  


2. Anamur Muzu

Türkiye’nin coğrafi tescilli lezzeti Anamur muzlarının mevsimi devam ediyor. İyi bir C vitamini, potasyum ve folik asit kaynağı olan Anamur muzları, lifli yapısı ile uzun süre tokluk sağlıyor.

3. Cherry Domates

Kahvaltı sofralarının ve salataların yıldızı cherry domateslerimiz Antalya’dan bizlere ulaşıyor. Domates çeşitlerinin vitamin, mineral ve antioksidan içeriği yüksektir.

4. Ispanak

Ön yıkaması yapılan ıspanaklarımızla, ıspanaklı lezzetler hazırlamak şimdi çok daha kolay. Bursa, Yenişehir’de yetişen ıspanaklarımız için alışveriş sepetinizde yer açmayı unutmayın.

5. Karnabahar

Sebze dünyasının süper üyelerinden bir tanesidir karnabahar. Karbonhidrat seviyesi çok düşüktür, bu sebeple “neredeyse 0 kalori” olarak anılır. Lezzetli karnabaharlarla hazırlanmış bir yemek mutlaka yemek planınızda yer almalı.

6. Beypazarı Havuç

Havuçlar, lezzetinin yanı sıra göz sağlığınıza katkı sağlayan değerli içeriklere sahiptir. Mutfağınızda her zaman bulunması gerekir. Ankara’nın, Beypazarı ilçesi ise Türkiye’nin en lezzetli havuç türlerinden birine ev sahipliği yapar.