Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.

1. Enginar

Enginar belki de senenin en çok beklenen ürünü ve İzmir hasadının başlaması ile listemizde yerini aldı. Vitamin, mineral, lif ve yüksek antioksidan içeriği ile sağlığımızın değerli dostlarından enginarları her hafta en az bir kez tüketmek son derece yararlı.


2. İç Bakla

İç bakla enginar yemekleri için en iyi malzemelerden bir tanesi. Çok lezzetli, mineral kaynağı ve lif deposu iç baklaları alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

3. Araka Bezelye

Konserve bezelyelere veda etmenin zamanı geldi çünkü taze bezelyelerin sezonu başladı. Demir, çinko, potasyum ve magnezyum kaynağı araka bezelyelerimizi kabuklu veya ayıklanmış halde sipariş verebilirsiniz.


4. Golden Elma

Golden delicious, diğer ismi ile sarı elma; elma severlerin favori çeşitlerinden bir tanesi. Diğer elma çeşitleri gibi golden elmalar da ara öğünler için lezzetli ve doyurucu bir seçenek. Sert, sulu ve lezzetli golden elmalara sepetinizde yer mutlaka yer açın.


5. Kivi

C vitaminine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde kivileri mutfağımızda bulundurmak son derece önemli. Kivi çekirdeklerinin, sağlığımız için faydalı omega 3 yağ asidi içerdiğini de unutmayalım.


6. Ayva

Kısa bir süre sonra ayvalara veda edeceğiz. Keyifli meyve tabakları için sezonun son ayvalarını alışveriş listenize eklemeyi unutmayın. Ayva tatlısının, şerbetli veya hamurlu tatlılara göre daha masum olduğunu de belirtmeliyiz.