Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Çalı Fasulyesi

Taze fasulye çeşitleri içinde çalı fasulyesinin özel bir yeri var. Tane içermeyen yapısı ile taze fasulye sevenler için favori türlerden bir tanesi. Antalya hasadı taze çalı fasulyelerine sofranızda yer açmanın zamanı.


2. Çanak Enginar

İzmir hasadı enginarlar ile geçen hafta enginar sezonunu başlatmıştık. Enginar, lezzetinin yanı sıra sağlığımızın en iyi dostlarından bir tanesi. Günlük olarak hazırlanan çanak enginarları alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

3. Dolmalık Biber

Biber dolması Türk mutfağının gözde yemeklerinden bir tanesi. Antalya hasadı fincan dolmalık biberlerimiz ise en iyi ve lezzetli dolmalık biber türlerinden. Dolmalık biberlerin antioksidan içerdiğini ve A, C vitaminlerinin iyi bir kaynağı olduğunu da hatırlatalım.

4. Mor Lahana

100 gramında yalnızca 36 kcal kalori içeren mor lahanalar aynı zamanda iyi bir lif kaynağı. C ve K vitaminleri ile folik asit içeriği de güçlü. Kötü kolesterolü düşürücü etkisi ile de öne çıkıyor.

5. Avokado

Kalp dostu bir meyve olarak da bilinen avokado ile lezzetli kahvaltılık soslar hazırlayabilir ve henüz günün ilk öğünündeyken C vitamini ve antioksidan içerikler almaya başlayabilirsiniz.


6. Elma Harmonisi

En iyi elma çeşitleri ile hazırladığımız elma harmonisi, elma seven müşterilerimizin favori tercihlerinden. Renk ve lezzet şöleni sunan elma harmonisini alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.