Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Kapya Biber

Antalya hasadı, birinci sınıf kapya biberleri haftanın ilk tavsiyesi. A ve C vitamini ile potasyum ve folik asit için iyi bir kaynak olan kapya biberlerinin kötü kolesterole ve diyabete karşı etkisinin olduğu biliniyor.


2. Çalı Fasulyesi

Taze fasulye çeşitleri içinde çalı fasulyesinin özel bir yeri var. Tane içermeyen yapısı ile taze fasulye sevenler için favori türlerden bir tanesi. Antalya hasadı taze çalı fasulyelerine sofranızda yer açmanın zamanı.

3. Kereviz

Mis kokulu kerevizler, düşük kalori ve karbonhidrat içeriği ve yüksek besleyici değerleri ile sebze dünyasının süper üyelerinden. Alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

4. Brokoli

Sebze dünyasının bir başka süper üyesi ise brokoli. Besin değerleri muazzam; A, C ve K vitaminleri, demir, potasyum, selenyum ve kalsiyum mineralleri, yüksek lif oranı… Daha ne olsun diyebilirsiniz ancak bitmedi, brokolinin antioksidan içeriği de yüksek.

5. Chiquita Muz

Özellikle 90’lı yılların efsanelerinden olan çok lezzetli Chiquita (Çikita) muz markasının 1899 yılında kurulduğunu biliyor muydunuz?

6. Yediveren Çilek

Meyve dünyasının çok sevilen üyesi çilekleri tedarik ederken en önemli kriterlerimiz; nefis kokusu ve almak istediğiniz çilek tadı. Çilekler için alışveriş listenizde yer açmayı unutmayın.