Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Pink Lady Elma

Elma seviyorsanız ve henüz pink lady elma türü ile tanışmadıysanız bu hafta tam zamanı. Kepeksiz, sert ve bol sulu yapısıyla pink lady elmalarının tadına doyum olmuyor.


2. Çıtır Salatalık

Kahvaltıda, salatalarda veya canınız atıştırmalık yiyecekler istediğinde, buzdolabınızda çıtır salatalıkların bulunması son derece avantajlı. Antalya hasadı, lezzetli çıtır salatalıklar için listenizde yer açmayı unutmayın.

3. Cherry Domates

Lezzetli domates çeşitlerinin hasadına artık başlandı. Hali hazırda çıtır salatalık tavsiye etmişken, yanına çok yakışacak bir domates türünü eklememek olmazdı.

4. Çanak Enginar

Sebze dünyasının süper üyelerinden, sağlık dostu enginarlara her hafta, en az bir öğünde yer vermek çok önemli. İzmir’de hasat edilen enginarlarımız kılçıksız ve çok lezzetli.

5. Bezelye (Araka)

Kabuklu veya ayıklanmış haliyle alışveriş listenize ekleyebileceğiniz araka çeşidi taze bezelyeler ile son derece lezzetli ve çeşitli yemekler hazırlayabilirsiniz.

6. Taze Baş Sarımsak

Sarımsakların yeni sezonunu açmış bulunuyoruz. Taze baş sarımsaklar en az kuru halleri kadar sağlıklı. Güçlü bir antioksidan olan sarımsakları alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.