Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Taze Şeker Fasulye

Hafif öğünler için Antalya hasadı, lezzetli şeker fasulyeleri zeytinyağı ile buluşturmak son derece iyi bir fikir. Düşük kalorili taze fasulye; folik asit, C vitamini ve yüksek oranda lif içeriyor.


2. Pırasa

Düşük kalori ve zeytinyağından söz etmişken pırasayı da bu haftanın tavsiye listesine ekleyebiliriz. Kalorisini bir kenara bırakarak; pırasa ile hamur işleri için lezzetli iç malzemeler hazırlayabilirsiniz.


3. Dolmalık Biber

Biber dolması Türk mutfağının gözde yemeklerinden bir tanesi. Antalya hasadı fincan dolmalık biberlerimiz ise en iyi ve lezzetli dolmalık biber türlerinden. Dolmalık biberlerin antioksidan içerdiğini ve A, C vitaminlerinin iyi bir kaynağı olduğunu da hatırlatalım.


4. Pembe Domates

Yerli tohumlar ve iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilen pembe domatesler için alışveriş listenizde yer açmayı unutmayın.5. Ekvador Muzu

Tüm dünyada yüksek kaliteli muzların üretim merkezlerinden biri olarak kabul edilen Ekvador, muzlarının lezzetli ile bu unvanı hak ettiğini gösteriyor.


6. Çilek

Lezzetinin yanı sıra çileklerin iyi bir C vitamini ve folik asit kaynağı olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca antioksidan içeriklere de sahip.