Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Çanak Enginar 

Günlük olarak soyulan çanak enginarlarımız, Türkiye’nin en nitelikli enginarlarının yetiştiği merkezlerden biri olan Hasanağa’dan sofranıza ulaşıyor. Satışa sunduğumuz enginarların yetiştiği bahçede yalnızca organik gübreleme yapıldığını da belirtmeliyiz.


2. Taze Barbunya

Yeni sezonun ilk mahsulleri… Kabuklarındaki albeni; zeytinyağı ile buluşup servis edildiğindeki lezzet dolu tadıma bir davetiye gibi. Aynı zamanda iyi bir lif kaynağı olan taze barbunyaları yemek planlarınıza eklemeyi unutmayın.


3. Pembe Domates (Özel Üretim)

Nitelikli tarım uygulamaları ile Antalya’da yetiştirilen pembe domateslerimiz, kahvaltı masalarınız için son derece lezzetli bir dokunuş olacaktır.


4. Galia Kavun

Yaz sıcaklarının kendini belli etmeye başladığı şu günlerde, soğutulmuş, Galia kavunu dilimleri hem kokusu hem de lezzeti ile ilk meyve tercihi olabilir. Vitamin ve mineral zenginin olan kavunun, karbonhidrat da barındırdığını ve ince bil dilimin, bir porsiyon sayılacağını bilmekte fayda var.


5. Malta Eriği

Galia kavunları ile buzdolabındaki meyveler başlığını açtığımıza göre başka bir favori tercihten söz edebiliriz: Malta ya da yeni dünya eriği. Malta eriğinin, lezzetinin yanı sıra antioksidan içerikler barındırdığını eklemeliyiz.


6. Roka

Tüm taze otlar gibi roka da sağlığımız ve damak tadımız için çok değerli bir tür. A ve C vitamini, potasyum, kalsiyum, demir ve lif içeriyor. Ayrıca tek başına bir salatanın ana malzemesi olabilecek kadar özgün bir aromaya sahip. Taze roka ve diğer türler için her hafta alışveriş listenizde yer açmakta fayda var.Çanak enginar, taze barbunya, pembe domates, kavun, malta eriği, roka ve çok daha fazlasını, online alışverişlerinizi adresiniz teslim eden Bursa Manavı'ndan sipariş verebilirsiniz.