Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Simav Domatesi

Türkiye’nin en meşhur domatesi, Kütahya Simav’da yetiştirilen domatesler, kalitesi ile bu ünü sonuna dek hak ediyor. Kahvaltı sofranızı daha da lezzetlendirmek için Simav domateslerine listenizde yer açmayı unutmayın.


2. Çıtır Salatalık

Türkiye’nin bir diğer ünlü ve bu ünü hak eden ürünü ise Antalya Elmalı’da yetişen çıtır salatalıklar. Üzerindeki sapsarı çiçekler ise tazeliğinin bir göstergesi. Büyük oranda su içeren salatalıklar, düşük kalorisi ile bol bol tüketebileceğiniz yiyeceklerden.


3. Şeker Fasulye

Yakın zamanda sezonu bitecek olan şeker cinsi taze fasulyelerimiz, taze fasulye türleri içinde en lezzetli olanlarından. Antalya’da hasat edilen şeker fasulyelerimize çok güvendiğimizi belirtmeliyiz.


4. Kiraz

Tüm yılın en çok özlenen lezzetlerinden kirazların hasadı başladı. İznik köylerinde yetiştirilen lezzetli kirazlar için alışveriş listenizde yer açmayı unutmayın. 


5. Malta Eriği

Yaza geçiş sezonunun en değerli ve lezzetli meyvelerinden bir tanesi, Yeni Dünya ismiyle de andığımız Malta erikleri. Antioksidan içeriği ile bağışıklığımızı destekleyen Malta erikleri, iyi bir lif kaynağı olarak da öne çıkıyor.


6. Çilek

Güneşin yüzünü daha çok ve uzun süre göstermeye başladığı şu günlerin bir anlamı da çileklerin lezzetlenmesi. Keyifli meyve tabakları için yediveren cinsi çileklerimize buzdolabınızda yer ayırmayı unutmayın.