Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.

1. Çanak Enginar

Enginar, haziran ayının favori sebzelerinden. Sağlığımıza olan katkıları saymakla bitmiyor. Folik asit, vitaminler, mineraller ve antioksidan içerikleriyle enginar, sebze dünyasının süper üyelerinden.

2. Bezelye-Araka

İster kış hazırlıkları için isterse de taze taze pişirmek için alıyor olun, bezelyeleri mutlaka alışveriş listenize alın. Mineral zengini bezelyelerin, karbonhidrat miktarının diğer sebzelere kıyasla yüksek olduğunu belirtmeliyiz ancak lif oranı sayesinde yarattığı tokluk hissi bu açığını kapatıyor.


3. Taze Yaprak

Mutfak kültürümüzün dünyaca tanınan üyesidir yaprak sarması. Büyük emekle hazırlanan sarmaların; damarsız, ince ve lezzetli yapraklarla hazırlanması gerekir. Satışa sunduğumuz taze asma yaprakları ise bu nitelikleri kesinlikle karşılıyor.

4. Süt Mısır

Haşlanır, közlenir… Süt mısırlar, her haliyle büyük keyif demektir. Alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

5. Papaz Erik

Yaz ne kadar harika değil mi? Hayatımıza bir anda, bize hızla keyif verecek onlarca tür ekliyor. Can erik, papaz erik, malta ve mürdüm eriği, angelica… Tüm erik türlerinin zamanı başladı.

6. Kayısı

Lezzetinin yan sıra çok iyi bir ara öğün olan kayısıyı da artık alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. İriliğine göre, üç ya da dört adet kayısı, hem hayattan aldığınız zevki artıracak hem de sağlıklı beslenmenize katkı sağlayacaktır.