Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.
Fiyatlarımız Nasıl Belirleniyor?

Fiyatlarımız Nasıl Belirleniyor?

Fiyatlandırma politikamız hakkındaki blog yazımızı inceleyin.

Merhaba;


Sizleri, meyve, sebze ve yeşillik siparişlerinizi evinize teslim eden e-ticaret sistemimiz Bursa Manavı'nın fiyatlandırma politikası hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Fiyatlarımız nasıl belirleniyor?

Öncelikle; tüm ürünlerde olduğu gibi taze sebze, meyve ve yeşillikte de nitelikli ürünün ucuz olmadığını belirtmeliyiz. Bizler, nitelikli ürünleri sizlere ulaştırmak misyonu ile kurulduk. İyi ürünlere ulaşmak için kimi zaman uzun yolculuklar yapmamız ve çokça efor sarf etmemiz gerekiyor. İyi ürün bazen uzak bir dağ köyünde veya göl kenarı köylerinde bulunabiliyor. Kent Hali'nden her zaman, her ürünü iyi bir şekilde temin edemiyorsunuz.

Diğer taraftan, ürünlerimiz, size ulaşana dek iki elemeden geçiyor. Öncelikle alırken, ardından, paketleme esnasında yeniden seçiliyor. Fire olarak tabir edilen ezik, yumuşak, hasarlı hiç bir ürünü, kazara dahi size göndermemek için çaba gösteriyoruz. Bu aşamanın da iyi ürüne ulaşmak için, sizin adınıza yapılan bir işlem olarak görebilirsiniz.

Dağıtım organizasyonumuzun yanı sıra ürün fiyatlarımızı belirleyen diğer faktör ise şöyle: Müşterilerimiz, sebze, meyve ve yeşilliklerini, internet sitemiz veya aplikasyonumuz üzerinden, kilo, adet, paket vb. birimlerle seçer. Kilogram üzerinden satışa sunulan ürünlerimiz, sipariş ettiğiniz miktardan, 5 ile 60 g aralığında daha fazladır. Bu miktarı ürünün çeşiti belirler. Market reyonlarında bu farklar fişinize eklenir ancak bizim, bu farkları, belli bir oranda ürün bedellerine yansıtmamız gerekiyor. 

Nitelikli gıdaya ulaşmanın zorlukları, sizlerin memnuniyeti ile yorucu olmaktan çıkarak, keyif veren bir hale dönüşüyor. Tıpkı sizler gibi, biz de yediğimiz ürünlerden keyif almak istiyoruz. 

Sağlıklı ve lezzetli günler dileriz.