Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 75,00'dir.
Hotmail Kullanan Müşterilerimizin Dikkatine

Hotmail Kullanan Müşterilerimizin Dikkatine

Hotmail kullanan müşterilerimize ilişkin hazırladığımız bilgilendirme metnini inceleyin.

Değerli müşterilerimiz;

Sizleri; online sebze, meyve ve yeşillik siparişlerinizi adresinize ulaştıran e-ticaret sitemiz Bursa Manavı ile mail hizmet sağlayıcısı Hotmail arasındaki iletişim sorunu konusunda aydınlatmak istiyoruz. 

Sistemimiz; internet sitemiz, aplikasyonlarımız veya telefon kanallarımız üzerinden verdiğiniz siparişleri adresinize teslim etmek üzerine kurulmuştur. Alışverişinizin her aşamasında sistemimiz, mail adresinize bilgilendirme mailleri ulaştırır. Siparişinizin teslimi ardından ise muhasebe departmanımız, alışveriş faturanızı hazırlayarak mail ile sizlere gönderir. Bu, sistemimiz ve mail servisleri arasında yoğun bir bilgi alışverişi yaşanmasını sağlar. 

Bir süre önce Microsoft şirketine ait Hotmail servisinin, Bursa Manavı'ndan gönderilen mailleri kabul etmediğini keşfettik. Bu konuda ilgili şirket ile görüşmelerimiz devam ediyor ancak sorun henüz çözülmüş değil. Bu sebeple Hotmail kullanan müşterilerimiz, siparişlerine ilişkin bilgilendirme mailleri ve faturalarını teslim alamıyor. 

Yaşanan problemin giderilmesinHotmail kullanıcısı müşterilerimizin, sistemimizi farklı bir mail sağlayıcısı ile kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Farklı bir mail kullanmıyorlar ise siparişleri hakkında bilgilendirmeyi telefon hattımız üzerinden alabilirler. 

Alışverişlerinizde Bursa Manavı'nı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.