Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.
Tazelik Garantisi

Tazelik Garantisi

Tazelik garantisi uygulamamız hakkında bilgi almak için metni inceleyebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz;

Sizi, taze sebze, meyve ve yeşillikleri online siparişle adresinize teslim eden e-ticaret sistemimiz Bursa Manavı'nın "tazelik garantisi" uygulaması hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Sistemimizin kuruluş amacı, taze ve nitelikli ürünleri sizlere ulaştırmaktır. Mevsimine göre, ürün çeşidimiz atmışın hatta yetmişin üzerinde olabiliyor. Bu sayıda ürün çeşidini tedarik etmenin, saklamanın ve doğru bir şekilde paketleyerek sizlere ulaştırmanın hayli zor ve yoğun bir organizasyon olduğunu belirtmeliyiz. Bu yoğunluk içinde, hata yapmaktan tüm dikkatimizle kaçınsak da kimi zaman buna engel olamıyoruz. Paketlerinizin içine, sizlere ulaştırmaktan kaçınacağımız nitelikte ürünler kazara karışabiliyor. Bu hataları nasıl ortadan kaldırabilir ya da telafi ederiz düşüncesinden hareketle "tazelik garantisi" uygulamasını hayata geçirdik. 

Tazelik garantisi, teslim aldığınız üründen memnun kalmamanız halinde devreye giriyor. Böyle bir durumda bizlere ulaştığınız taktirde; ürün iadesi, ürün değişimi gibi uygulamalara başvuruyor veya ürün ücretini iade ediyoruz. 

Tazelik garantisinden gönül rahatlığı ile yararlanabileceğinizi belirtir, online sebze, meyve ve yeşillik siparişlerinizde Bursa Manavı'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.