Sepet Tutarı 0,00

Alışveriş Listesi

Minimum alışveriş tutarı 50,00'dir.
Bursa Manavı; taze sebze, meyve ve yeşilliklere, uzaktan siparişle ulaşmanızı sağlayan bir sistemdir. Proje, Fargo Dijital Pazarlama Tic. Ltd. Şti. tarafından hazırlanmış, yaş sebze, meyve sektöründe deneyimli insanlarca taze ürüne erişim sağlanmıştır.

Siparişleriniz, sipariş verdiğiniz günün bir ertesi günü, saat 09:00-20:00 saatleri arasında teslim edilecektir. Dilerseniz, teslim tarihini, sipariş günününü takip eden 3 gün içinde de tercih edebilirsiniz. Sistemimiz sizi bu konuda yönlendirecektir.

Bursa Manavı'ndan yapacağınız siparişlerin ödemesinde; kapıda nakit ödeme, kapıda banka veya kredi kartı ile ödeme veya online olarak banka veya kredi kartı ile ödeme seçenekleriniden birini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğumuz sertifika ve iş birliklerimiz, ödemenizi güvenle yapabilmenizi sağlamaktadır.

Siparişinizin her aşamasını, Bursa Manavı tarafından gönderilen mailde yer alan linkle takip edebilirsiniz. Siparişinizin alınma, hazırlanma ve kuryeye teslim edilme aşamalarında tarafınıza mail ile bildirim yapılacaktır.

Alışverişinize istinaden hazırlanacak olan fatura, TC kimlik numaranız ve isminize düzenlenecek ve teslimatın ardından mailinize iletilecektir.

İletişim için siparis@bursamanavi.com ve sikayet@bursamanavi.com adreslerini, 0537 396 10 27 numaralı telefon hattını kullanabilirsiniz.

Bursa Manavı; T.C. Osmangazi Kaymakamlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nden alınan 08.04.2020 tarih ve TR-16-K-046013 numaralı İşletme Kayıt Belgesi ile bu ticareti yapma yetkisine sahiptir.

Bursa Manavı'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bursa Manavı